Historia firmy

Firma P. K. Tele Spółka jawna Jacek Paprota i Dariusz Kulikowski istnieje na rynku telekomunikacyjnym od 1985 roku. Jako lider branży przez niemal 40 lat tworzymy rynek teleinformatyczny w Polsce zapewniając najwyższą jakość usług naszym klientom.

Mimo modernizacji i reorganizacji naszych działań nie staliśmy się korporacją – utrzymujemy konsekwentnie charakter firmy rodzinnej. Pozostajemy wielopokoleniową firmą z bogatymi tradycjami, oraz głębokim szacunkiem do klientów.

Jesteśmy wiodącym Operatorem Lokalnym w Polsce. Kiedy inne firmy raczkują, my błędy młodości mamy już za sobą.

Profil działalności

Podstawową działalnością firmy jest kompleksowa obsługa telekomunikacyjna firm. Idea jest prosta - pracujemy z klientem od A do Z, od projektu i wykonania instalacji po obsługę i konserwację działającego obiektu.

Zajmujemy się głównie:

dostarczaniem usług telekomunikacyjno-internetowych

konserwacją central telefonicznych i sieci telekomunikacyjnych

zarządzeniem infrastrukturą telekomunikacyjną.

P. K. Tele to również budownictwo. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie kanalizacji, rurociągów teletechnicznych, tras światłowodowych i miedzianych - symetrycznych, koncentrycznych. Misja firmy

Firma P. K. Tele Spółka jawna świadczy swoim klientom obsługę telekomunikacyjną najwyższej jakości.

Nasze główne atuty to ogromne doświadczenie w branży, wyspecjalizowana kadra pracownicza, usługi na najwyższym poziomie, terminowość i zaangażowanie.

 

Thank you! Message Sent!
ERROR: Message Not Sent!
  • Napisz do nas!
  •